Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vetšina zájemců o RC modely se spalovacím motorem má většinou obavy, kde s nimi jezdit. Ne každý má dost velkou za upravenou zahradu, aby si pořádně zajezdil a nezničil manželce záhonky s květinami a zeleninou. A právě pro ně vyrobila fracouzská firma PIKTOR malou RC buggy v měřítku 1:16!!!

další obrázky najdete v shopu...

Nejnovější model mini buggy Miwi 4WD s pohonem spalovacím motorem ACE o objemu 0,5ccm v měřítku 1:16 je dodáván kompletně sestaven s nainstalovanými servy a nainstalovanou 2-kanálovou RC soupravou s volantovým vysílačem. Miwi je určen pro všechny příznivce extrémních výkonů a všech jezdců očekávajících rychlost, výkon a radost z jízdy. Standarní výbava Miwi bude pro vás opravdovým překvapením.

Sestavený 4WD model buggy Miwi nové generace v měřítku 1:16 je věrnou replikou závodní buggy 1:8. Konstrukce auta je shodná s větším vzorem, pouze jsou veškeré součásti zmenšeny na polovinu. Pohon zajišťuje vysokootáčkový motor ACE (Made in Japan) závodního typu ABC s obsahem 0,5ccm vybavený tahovým startérem a laděným výfukem. Mezi další vlastnosti modelu patří: hliníkové šasi se zapuštěnými otvory, nezávislé zavěšení všech kol, hydraulické tlumiče s olejovou náplní, stálý náhon všech kol 4WD, 3 diferenciály (přední, zadní, středový) s planetovými koly naplněné silikonovým olejem, 3-čelisťová odstředivá spojka, kompletní výbava jakostními kuličkovými ložisky, stavitelná geometrie náprav, vylehčené disky kol, pneumatiky offroad-buggy, vodotěsný kryt přijímače RC výbavy a baterií, nádrž 40ccm, , nabarvená a dekorovaná lexanová karosérie (dodávané 3 barvy), startovací sada.

Model lze také zakoupit bez RC soupravy.

Manual najdete - ZDE -

Video najdete - ZDE -

Doporučená výbava pro provoz modelu:
- palivo Jets Pro8 s 25% - 30% Nitra
- after run olej Jets
- olej do vzduchového filtru Jets
- lepidlo na šrouby Jets Medium / Leger
- tužkové baterie do modelu a vysílače (4ks + 8ks)

Technické údaje:
Délka: 259mm
Šířka: 179mm
Rozvor: 170mm
Hmotnost: 800g bez baterii
Nádrž: 40ccm
Motor: ACE 0,5cm s tahovým startérem (27.000 otáček / min)
Serva: Hogh-Torgue mini

Model můžete zakoupit - ZDE - 

 

Kategorie: RC modely


., (0B)

SSR off-road rallye 1:10 4WD

model off-road 1:10 pro začátek

SSR off-road rallye 1:10 4WD

Výrobce: Thunder Tiger

Katalog. číslo: .6717-F


Cena: 6490,00 Kč


Popis:

 

Model SSR (off-road 1:10) je určen převážně pro začínající adepty tohoto modelářského odvětví nebo pro rekreační ježdění. K tomu ho předurčuje jednoduchá, na provoz a údržbu méně náročná konstrukce podvozku, který vychází z osvědčeného podvozku SSB buggy.

Základem podvozku je "šasi" z dva milimetry silného duralu. Model je poháněn motorem PRO 15 o obsahu 2,5cm3 s tahovým startérem, jehož výkon je přenášen pomocí dvoupaknové odstředivé spojky. Bubínek spojky je vybaven jehlovým ložiskem. Oproti modelu buggy je SSR vybaveno dvoustupňovou převodovkou.

Ostatní části podvozku, jakou jsou ramena, domečky diferenciálů,zadní závěsy kol, držáky tlumičů jsou vyrobena z kvalitního plastu. Deska servo saveru a horní deska domečku převodovky, tvořící současně podélnou vzpěru podvozku je vyrobena z modře eloxovaného duralu. Přední závěsy kol jsou odlity z hliníkové slitiny a přispívají tak k pevnosti celého předního zavěšení.

O bezpečné zastavení se stará jednokotoučová brzda a o odpružení a tlumení čtveřice olejových tlumičů s vinutými pružinami. Nádrž má objem 75ccm.

Model je dodáván v RTR setu. To znamená sestavený podvozek, včetně namontovaného RC vybavení a vybaven nalakovanou karoserií (Xsara, BMV)s polepy. K ovládání je použita kvalitní volantová RC souprava Jaguar s AM modulací a pracující v pásmu 40MHz. Plastový RC box je určen jen pro přijímač a baterie jsou uloženy v držáku a pojištěny speciálním „clipem“, který umožňuje jejich rychlou a snadnou výměnu.

  • 100% sestaveno
  • Motor PRO 15 2,5cm3 vybavený tahovým startérem
  • Duralové šasi
  • 10 prachotěsných ložisek
  • Olejové tlumiče
  • Dva diferenciály
  • Dvoustupňová převodovka
  • Kompletní RC výbava
  • Nalakovaná a polepená karoserie (Xsara, BMV)
  • Kola s nalepenými pneumatikami (Rallye)